Baltijas čempionāta 2. posms triālā Igaunijā

11.augustā Igaunijā netālu no Tallinas, bijušā karjerā norisinājās BMA Baltijas čempionāta velo un moto triālā otrais posms.
Piedalījās ap sešdemit dalībnieku no Latvijas, Igaunijas, Somijas kā moto tā arī velo grupās.
Trase iekārtota karjera stāvajās malās. Velosipēdistiem braukšana apgrūtinoša daudzu mazo akmeņu dēļ, bet organizatori bija parūpējušies par pilnīgi atsevišķu marķējumu, kas velo braucējiem ir ļoti svarīgi. Tomēr vēl pirms sacensībām tika pārveidotas dažas kontroles sekcijas jaunākajām braucēju grupām – izņemti stāvie kāpumi, ko veikt ar velosipēdu jaunāko grupu braucējiem ir neiespējami.
Neplānoti apbalvošana risinājās tikai ap 20:00 vakarā. Aizķeršanās dēļ tika par stundu atcelts pirmā dalībnieka starts un sacensību laikā lielā dalībnieku skaita dēļ tika par 1h palielināts sacensību kotrollaiks. Tiesāšana pasākumā samērā korekta, izņemot atsevišķus gadījumus.
Elitē dubultuzvara mūsu kluba braucējiem brāļiem Dermakiem. Trīs nedēļu starti Pasaules čempionātā devuši papildus izaugsmi. Ansim pa trijiem apļiem sešās sekcijās tikai 4 soda punkti. Arvis ar 10 soda punktiem kopumā otrajā vietā. Pirmajā aplī iegūtie daudzie 14 soda punkti liedz labāk nostartēt Kristapam Skudram (kopā 20 s.p.) . Ceturtais Jānis Lācis ar 32 s.p. Ansis ir uzvarējis arī iepriekšējā Baltijas čempionāta posmā. Tādējādi viņš ir nostiprinājis savu vadību kopvērtējumā.
Ekspertos, apsteidzot Igaunijas braucējus, pirmais ugālnieks Ralfs Blumfelds.
Inter grupā pirmais Bruno Krampe, otrais Mārcis Meiers un trešais Eduards Cipruss.
Iesācēju grupā pirmā Megija Karņicka, otrais Rihards Džonsons un trešais Markuss Karņickis.
Moto spēcīgākajā grupā čempionāta ieskaitē uzvara Kasparam Vērniekam (Moto triāla skola, Jelgava). Otrais Agarska triāla kluba braucējs Andris Grīnfelds, bet trešajā vietā braucējs no Somijas.

Rezultāti
Elite
1.Ansis Dermaks, Karters, Usma, 4 s.p.
2.Arvis Dermaks, Karters, Usma, 10 s.p.
3.Kristaps Skudra, Karters, Ugāle, 20 s.p.

Eksperti
1.Ralfs Blumfelds, Karters, Ugāle
2.Igaunijas braucējs
3.Igaunijas braucējs

Inter
1.Bruno Krampe, Karters, Rīga
2.Mārcis Meiers, Karters, Ugāle
3.Eduards Cipruss, Karters, Ropaži

Iesācēji
1.Megija Karņicka, Karters, Puze
2.Rihards Džonsons, Karters, Rīga
3.Markuss Karņickis, Karters, Puze