Noslēgums Latvijas un Baltijas čempionātam 10.,11. septembrī Lietuvā

Sestdien, 10.septembrī Lietuvā netālu no Viļņas (Trakai) notiks noslēdzošais šī gada Baltijas čempionāta 5.posms moto un velo triālā. Sacensības notiks jaunizveidotajā Lietuvas triāla trasē „Crazy Ferma”, stari no plkst. 11:00. Jāpiemin, ka nākamajā dienā 11.septembrī notiks arī pēdējais Latvijas čempionāta 4.posms, kuru organizē Jelgavas klubs Agarska TK.
Lietuvas sacensību dienas kārtība:
Sestdien, 10.septembris
– Reģistrācija un tehniskā kontrole 9:00 – 10:00
– Dalībnieku sanāksme – 10:30
– Pirmā dalībnieka starts – 11:00 (kontrollaiks katram sportistam 4,5h, startē ar 1 min intervālu)
– Apbalvošana ap plkst. 16:00
Pēc pasākuma pirmajā dienā paredzēts izklaidējošs pasākums dalībniekiem, kurš notiks turpat uz vietas un būs iespēja ieiet saunā. Šīs vakara pasākums paredzēts sadarbībā ar kompāniju „Gelmeda”.
Svētdien, 11.septembris
– Reģistrācija un tehniskā kontrole 9:00 – 10:00
– Dalībnieku sanāksme – 10:30
– Pirmā dalībnieka starts – 11:00 (kontrollaiks katram sportistam 4,5h, startē ar 1 min intervālu)
– Apbalvošana ap plkst. 16:00
ĪPAŠA UZMANĪBA SPORTISTU PIETEIKUMIEM – Agarska TK īpaši piesaka un brīdina, ka sportistu dalība klubiem gan BČ, gan LČ jāpiesaka līdz š.g. 2.septembrim uz e-pastu egilsa@ml.lv Ja pieteikumi iepriekš netiks veikti, organizators sola piemērot dalības maksas palielinājumu par 50% atbilstoši nolikumos noteiktajam punktam „Ja noteiktajā termiņā (t.i. 10 dienas pirms sacensībām) dalībnieks/klubs nav iesniedzis organizatoram iepriekšēju pieteikumu, organizators pēc saviem ieskatiem ir tiesīgs palielināt dalības maksu par 50%”. Disciplīna nepieciešama ne tikai principa un tiesiskās kārtības noteiktībai, bet arī dēļ organizatora plāna drukāt afišas un bukletus sacensību skatītājiem ar visu pieteikto dalībnieku vārdiem un uzvārdiem. Lūdzu cienīsim mūsu organizatorus!
Nolikums pieejams sadaļā Dokumenti un Sacensības.
Informāciju sagatavoja:
Kaspars Kuļikovs
LaMSF sabiedrisko attiecību speciālists
lamsf@inbox.lv
Twitter.com/LaMSF

Komentāri ir slēgti.