Baltijas un Latvijas čempionāta noslēgums Traķos

10. un 11. septembrī Lietuvā netālu no Traķiem risinājās pēdējie posmi BMA (Baltijas Motosporta Asociācijas) Baltijas un LaMSF (Latvijas motosporta federācijas) Latvijas čempionāta seriālos.

Šogad LamSF Latvijas čempionātā bija četri posmi un BMA Baltijas čempionātā pieci posmi. BMA uzstādījums 2011. gada sezonai bija panākt, ka aug Baltijas čempionāta seriāla prestižs. Vai tas tā ir noticis, vēl būs jāizvērtē.

Kā jau bija gaidāms velotriālā absolūtā vērtējumā šajā sezonā krietni pārāks ir Karters braucējs Ansis Dermaks no Usmas. Gan Latvijas, gan Baltijas čempionātos. Abos čempionātos otrais arī Karters braucējs. Jaunais kuldīdznieks Valters Smiltāns. Latvijas čempionātā trešajā vietā Ēriks Karlsons, bet Baltijas čempionātā trešā vieta Kristapam Skudram.

Mototriālā Baltijā absolūtā vērtējumā uzvara Andrim Grīnfeldam no Agarska TK. Savukārt Latvijas čempionātā pēc vairāku gadu pārtraukuma labākais Renārs Agarskis, arī no Agarska TK.

Ekspertos pēdējā Baltijas posmā pirmo reizi sezonā uz augstākā Ekspertu goda pjedestāla pakāpiena Lietuvā kāpa Dāvids Pūlmanis, bet kopvērtējumā gan Latvijas, gan Baltijas čempionātā pirmais ir Rihards Grantiņš. Baltijas čempionātā otrajā vietā Armands Paupers, trešais pēdējā posma pirmās vietas ieguvējs Dāvids Pūlmanis. Latvijas čempionātā pēdējie divi samainījušies vietām.

E-Inter grupā pirmais Eduards Cipruss. Latvijas čempionātā otrais liepājnieks Konstantins Demidovs, trešais arī braucējs no Liepājas Maksims Osotenkovs.

Iesācējos konkurentiem kopvērtējumā abos čempionātos neaizsniedzams Bruno Krampe no Rīgas. Viņa tuvākais sekotājs ir Mārcis Meiers. Latvijas čempionātā trešais Rihards Karlsons, bet Baltijas čempionātā kopvērtējumā trešajā vietā vienīgā Igaunijas velotriāliste Meriliis Meier.

BČ5 Trakai LT rezultāti

LČ4 Trakai LT rezultāti

BČ 2011 kopvērtējums

Bildes: Endurolithuania.com

Bildes: Eimintas.motoras

Bildes:Algimantas.slabada

Komentāri ir slēgti.