Karters kluba vakars 2010

Karters ikgadējais pasākums 27.02.2010. Ugāles tautas namā “Gaisma” ir noslēdzies.

Ir pasniegtas 2009. gada nominācijas. Šoreiz tādas bija sešas. Mazāk kā iepriekšējā reizē. Tas izskaidrojams ar to, ka, piemēram, “Bietes” kategorijā nebija cienīgu pretendentu. Un labi vien ir, ka nebija.

Gada prieks 2009 – kluba augstie rezultāti Eiropas kausā Brezovā Čehijā. Nominācija bija arī par pasaules otrā labākā velotriālista Javi Alonso viesošanos Latvijā.

Iznīcinātājs 2009 – Dermaku duets. Pa abiem Arvis un Ansis viennozīmīgi iznīcinājuši visvairāk mantu. Nopietnu pretendentu nebija.

Popularitāte 2009 – Kaspars Kursišs par video montēšanu. Pārspētie pretendenti Ēriks Skorodjonoks par dalību LNT Zelta talantu raidījumā un Kaspars Kuļikovs par darbību LaMSF triāla komisijā.

Gada vecāki – Strazdiņu ģimene. Divi braucēji un liels atbalsts no vecāku puses. Nominētas tika arī Blumfeldu (Ugāle) un Pāvelsonu (Puze) ģimenes.

Progress 2009 – Armands Paupers. Pārspēja citus divus rīdziniekus Denisu Krivoručko un Rihardu Grantiņu. Tā tik turpināt.

Video 2009 – Kaspars Kursišs, MasterFEST 009. Balsojumā pārspēja Jāņa Lāča video “Get Your Aims” un Kristaps Skudras video pa Pārdaugavu (aut. Kaspars Kursišs).

Protams, pasākumā tika pasniegti 2009. gadā nopelnītie Karters velotriāla skolas meistarības sertifikāti.
Par pilnā līmeņa izpildīšanu – Sedrikam Kristmanim, Mārtiņam Brokam, Reinim Pakalnam un Armandam Pauperam.
Par otrā līmeņa izpildīšanu tikai viens sertifikāts – Valteram Smiltānam.

Neizpalika arī bez tradicionālā velo triku konkursa. No 12 dalībniekiem lielajā finālā tika 4 dalībnieki. Gala rezultāti:
1. Arvis Dermaks, 40 p.
2. Ansis Dermaks, 38 p.
3. Arvils Rutulis, 35 p.
4. Mareks Vanags, 33 p.

Kā ekskluzīva lieta bija ekskluzīvās Karters apģērbu kolekcijas demonstrēšana un izsole. Speciāli dizainēti apģērbi gabali ar sietspiedes tehnoloģijā uzdrukātiem kluba logo – t krekli, vestes, krekli u.c. Arī pidžamma ar Karters logo arī uz biksēm. Tiešām ekskluzīvi.

Paldies visiem apmeklētājiem un tiekamies tādā pašā, bet vēl lielākā pasākumā nākošajā gadā. Klubam šoruden paliek 10 gadi un atzīmēsim to pēc gada. Tad gan visiem jābūt ciemos.

Komentāri ir slēgti.