Karters dienas 2008 Ugālē 30. oktobris – 2. novembris

30. ,31. oktobrī un 1., 2. novembrī Ugālē risināsies „Karters dienas 2008”. Pasākuma devīze „Keep Your balance”.
Pēc braucēju aptaujāšanas par nepieciešamajām darbībām, lai triālā būtu interesantāk, liela daļa atbilžu bija, ka vajadzīga kopīga vairāku dienu pabraukāšana. Tādēļ tā tiek arī rīkota. Šoreiz Ugālē, bet, ja šis pasākums būs veiksmīgs, tad jau citā vietā.
Iecere ir visiem kopīgi uzlabot savas velotriāla braukšanas prasmes. Uz pasākumu lūgti visi, kam interesē velotriāls. Lai piedalītos, braukšanas meistarības līmenis nav svarīgs. Kopīgas braukšanas laikā mazāk meistarīgie varēs mācīties no „monstriem”. Un katrs dalībnieks varēs mācīt savas netriāla prasmes pārējiem.
Ļoti laba iespēja jaunajiem braucējiem apgūt triāla prasmes gan speciālistu, gan vadoties no citu braucēju padomiem, vai arī tikai vērojot citus braucējus.
Uz šī gada sezonu ar Ugāles pagasta padomes atbalstu triāla nodarbībām ir jaunas telpas. Ir ierīkots angārs, kur treniņu iespējas būs labākas, un labākās Latvijā ziemas apstākļiem.
Braucēji, kuri vēl nav tik patstāvīgi, lai četras dienas par sevi rūpētos, aicināti piebiedroties sestdien un svētdien (1. un 2. novembrī).
Dažas dienas pasākumam ir solījis pievienoties arī viens no pirmajiem ekstrēmo sporta veidu treneriem Latvijā Valters Kaušelis, kurš ir pabeidzis studijas Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā.

Lūdzu, informējiet, ja vēlaties piedalīties.
Kontaktinfrmācija:
Kristaps Skudra, kristaps@karters.lv, M.t.: 29454272