Būt aktīvam un veselīgam ir stilīgi

Aktīvi jaunieši plosās Rīgas skolās…

Triāla klubs „Karters” sadarbībā ar Rīgas Atkarības profilakses centru un netradicionālo sporta veidu pārstāvjiem rīko interaktīvi informatīvo akciju „Būt aktīvam un veselīgam ir stilīgi”. Akcijas laikā, no 15. novembra līdz 20. decembrim aktīvi jaunieši informēs savus vienaudžus par netradicionāla laika pavadīšanas iespējām un sniegs tiem paraugdemonstrējumus tādos sporta veidos kā: velotriāls, parkour, break dance, beat box, dance of street.

21. gadsimts ir tehnoloģiju un komunikāciju laikmets. Cilvēku dzīves pārņēmušas tādas laika taupošas un komfortu radošas ierīces un lietas kā mobilie telefoni, datori, Internets u.c. Diemžēl jāatzīst, ka šīm ierīcēm mēdz būt negatīvs efekts – mazkustīgs dzīvesveids, vienaldzība pret sabiedrības procesiem un veselīgu dzīvesveidu.

Arī izklaides iespējas ir neierobežotas, bet par nelaimi, bieži vien jaunieši kā izklaidi uztver smēķēšanu un alkohola lietošanu draugu kompānijā. Akcijas „Būt aktīvam un veselīgam ir stilīgi!” organizatori ir vienisprātis, ka šis nav produktīvākais veids, kā pavadīt savu brīvo laiku, tāpēc ar tās palīdzību ir iecerējuši ne vien izzināt jauniešu attieksmi pret brīvā laika pavadīšanas iespējām, bet arī popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, rosinot jauniešus pievērsties jauniem un netradicionāliem brīvā laika pavadīšanas veidiem – velotriālam, parkour, break dance, beat box, dance of street.

Projektā norises laikā, no šā gada 15. novembra līdz 20. decembrim, akcija apciemos septiņas Rīgas skolas: Rīgas Purvciema vidusskolu, Rīgas Centra humanitāro vidusskolu, Rīgas Teikas vidusskolu, Rīgas 25. vidusskolu, Rīgas Juglas vidusskolu, Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāziju, Ziemeļvalstu ģimnāziju un vienu no Rīgas bērnunamiem. Skolu sporta zālēs jauniešiem būs iespēja noskatīties teatrālu uzvedumu ar visiem netradicionālo sporta veidu pārstāvjiem, iemēģināt pašiem savas prasmes un uzzināt visu par piedāvātajiem sporta veidiem. Pasākuma vietās tiks uzstādīta arī Rīgas Atkarības profilakses centra „Domu siena”, uz kuras varēs zīmēt un rakstīt savus ieteikumus kā pavadīt laiku ārpus mācībām un skolas aktīvi un veselīgi, nelietojot apreibinošas vielas.

Papildus tam notiks dažādas aktivitātes un atrakcijas, kurās jauniešiem būs iespēja iegūt balvas no projekta „Būt aktīvam un veselīgam ir stilīgi” un mūsu atbalstītajiem: CoCa-Cola, Amigo, a/s Laima.
Projekts ir tapis sadarbība ar Programmu „Jaunatne darbība” apakšprogrammu Jauniešu iniciatīvas.
Informāciju par projektu meklē:
www.karters.lv/esistiligs/
Ir neskaidrības – jautā:
karters@inbox.lv

Kontaktinformācija: Pāvels Griškovs, E-pasts: pkarters@inbox.lv, mob. 26473918

Komentāri ir slēgti.