Latvijas zelta talanti un triāls

Šogad redzams jau piektās sezonas Latvijas Zelta talantu raidījums telekanālā LNT.
Neliels ieskats kā lielisku publicitāti šajā talantu meklēšanas raidījumā guvusi mūsu ļoti cienītā un ilgi piekoptā nodarbe – triāls.
2008.gads un raidījuma pirmā sezona. Šovam pieteicās gandrīz 1000 cilvēki un to skaitā arī divi velotriālisti Jānis Lācis un Pāvels Griškovs, kā arī mototriālists Andris Grīnfelds (attēlā).

Latvijas zelta talantu šovā izdevās tikt Jānim Lācim un Andrim Grīnfeldam.
Gan viens, gan otrs labi parādīja sevi raidījumos, bet Jānis raidījumā lieliski izmantoja savu tēlu sevis popularizēšanai.

2009. gadā atlasi savukārt izturēja Ēriks un sev par pārsteigumu iekļuva raidījuma pusfinālā.

2012. gada raidījumā atkal lieliska iespēja nodemonstrēt triālu. Atlasi ir izturējuši vienriteņu braucēji Atis Stūriška un Kurts Melnis. LNT būs redzami jau 5. februārī.
Tāpat atlasi izturējuši arī Karters braucēji. 19. februāra raidījumā velotriāla braukšanu demonstrēs titulētie brāļi Dermaki. Arvis ir 2010. gada pasaules čempions savā grupā, savukārt Ansis šobrīd ir absolūti labākais braucējs visā Baltijā.
Viņiem nav viegls uzdevums. Velotriāls raidījumā ir bijis jau vairākkārt, bet tomēr braukšanas prasmes ir labas un cerams, ka skatītāji novērtēs ieguldīto darbu.

Viennozīmīgi pateicoties šim raidījumam par triālu (velo un moto) zina plašs skatītāju loks visā Latvijā. Šogad lieliska iespēja par sevi pastāstīt vienriteņu braucējiem.

Komentāri ir slēgti.