26.novembra triāla sezonas noslēguma pasākums

Šo sestdien, 26.novembrī Jelgavas boulinga centrā Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) Triāla komisijas godināja 2011.gada sezonas spēcīgākos triālistus Latvijas čempionātā. Līdz ar šo apbalvošanas pasākumu ir pielikts punkts šī gada triāla sezonai, kurā kopumā piedalījās 57 triālisti ne tikai no Latvijas, bet arī Igaunijas un Lietuvas.

Velotriālā par Latvijas čempionu atkārtoti tika kronēts Ansis Dermaks no Usmas, savukārt par Latvijas čempionu mototriālā pēc ilgāka laika pārtraukuma atkārtoti kļuva Renārs Agarskis no Jelgavas. Ansim otrais čempiona tituls, Renāram septītais (ar pārtraukumu kopš 2007.gada).

„Šodien esam godinājuši labākos Latvijas čempionāta dalībniekus. Bija patiess prieks atkal vienam otru satikt, pārrunāt aktuālos jautājumus saistībā ar nākamā gada sezonas organizāciju. Triāla sacensību organizatoriem ir daudz idejas un domas, kā labāk vajadzētu turpināt organizēt triālu Latvijā, lai tas kļūtu pieejamāks skatītājiem, vienkāršāks un saprotamāks jaunajiem potenciālajiem dalībniekiem” pēc pasākuma Jelgavā komentēja LaMSF Triāla komisijas vadītājs Kaspars Kuļikovs.

Vakara gaitā tika noorganizēts boulinga turnīrs. Dalībai boulingā tika sagrupētas desmit komandas, kuras savā starpā veidoja sportisti, tiesneši, sportistu komandas pārstāvji un vecāki. Pirmo vietu izcīnīja 9.komanda (Alvils, Edijs, Edžus, Māris un Robis), starp kuriem arī par labāko individuālo vakara dalībnieku tika atzīts Agarska kluba pārstāvis, daudzu Triāla pasākumu fotogrāfs Alvils Grīnfelds ar 155 punktiem (kopā komandai 577 punkti). Otrā vieta 8.komandai (Andis, Ģirts, Santa, Viecha un Voldemārs) (kopā komandai 492 punkti). Trešā vieta 7.komandai (Andris, Enrico, Henry, Vallo, Vombijs) (kopā komandai 482 punkti). Otrais un trešais labākais individuālais rezultāts attiecīgi tiesnesim Edijam Vjaksem ar 130 punktiem, Grobiņas MK triālistam Kristeram Einasam ar 126 punktiem.

Paldies par pasākumu organizatoram Artūram Grīnfeldam no Agarska Triāla kluba!

2011.gada Latvijas čempionāta rezultāti:

Moto B grupa (Latvijas čempionāts)

1) Renāram Agarskim
2) Andrim Grīnfeldam
3) Kasparam Vērniekam

Moto C grupa (LaMSF kauss)

1) Guntaram Mateusam
2) Didzim Grundulim
3) Voldemāram Politeram

Moto D grupa (LaMSF kauss)

1) Enrico Pedak
2) Vallo Poder
3) Keity Meier

Moto D mini (LaMSF kauss)

1) Gatim Šuliņam
2) Alexander Eberr
3) Mikusam Hmeļņickim

Velo E elite (Latvijas čempionāts)

1) Ansim Dermakam
2) Valteram Smiltānam
3) Ērikam Karlsonam

Velo E eksperti (LaMSF kauss)

1) Rihardam Grantiņam
2) Dāvidam Pūlmanim
3) Armandam Pauperam

Velo E inter (LaMSF kauss)

1) Eduardam Ciprusam
2) Konstantīnam Demidovam
3) Maksimam Osotenkovam

Velo E iesācēji (LaMSF kauss)
1) Bruno Krampem
2) Mārcim Meieram
3) Rihardam Karlsonam

Moto Klubu komandu čempionāts:

1) Agarska Triāla klubs
2) Panter MK
3) Grobiņas MK

Detalizēti Latvijas čempionāta sezonas sacensību rezultāti pieejami www.trial.lv sadaļā Rezultāti.

Komentāri ir slēgti.